Call us at +420774176652
E-mail: office@rignat.cz

Rignat Company

Moderní , rychle se rozvíjející společnost

O nás

Proč zvolit nás

Rignat Company je moderní , rychle se rozvíjející společnost , ve kterém jsou základní principy jsou profesionalita , zodpovědnost ke každému zákazníkovi a zaručená spolehlivost výsledku. K dispozici je společnost v roce 2008 a zabývá se dodávkou a prodeji zboží pro děti i dospělé z Evropy . V životě jsou tyto principy jsou vtěleny vysoce kvalifikovaný tým specialistů, kteří pracují pro dobro společnosti a sdílejí společné hodnoty a cíle .

Naše firma vítá a podporuje iniciativu a tvořivost našich zaměstnanců, což samozřejmě , je jedním z nejdůležitějších kritérií pro úspěch v práci s našimi klienty. Stabilita a odpovědnost — základem naší práce. Pomáháme našim zákazníkům pocit jistoty ve všech oblastech společnosti , a nabízejí kompetentní a individuální přístup k provádění jednotlivých spolupráce. Správnost a jasnost činností všem profesionálům « Rignat » nám umožňuje dělat veškerou práci na nejvyšší úrovni

Každý spokojený zákazník naší firmy je největším úspěchem pro nás. Pracujeme a děláme vše , aby naši zákazníci dostávají nejkvalitnější služby!